Hakkımızda

ANKARA YAPI TASARIMA HOŞGELDİNİZ

Sektöre 2001 yılında Dekorasyon firmasında çalışarak giriş yaptık.
Başladığımız nokta dahil olmak üzere daima en iyisi ve en güzeli olarak hizmet politikamıza sadık kalarak bu güne kadar sürdürdük.Yaşadığımız ve içinde bulunduğumuz şartlar ne olursa olsun daima kalite politikamızı koruduk.Nihayetinde 2014 yılı itibariyle müşterilerimizi kalite ile direk muahtap kılabilmek adına Ankara Yapı Tasarımı kurduk.
İlerleyen günlerde siz değerli müşterilerimiz için yine aynı şekilde kalitemizden taviz vermeden işlerimize devam edeceğiz.Çok fazla büyümek ve para kazanma hırsına girmeden 
tamamen kalite ve tasarıma önem veren,verdiği bedelin karşılığını almak isteyen müşterilerle çalışma gayesindeyiz ve daimada bu doğrultuda ilerleyeceğiz.
Meslek hayatımıza başladığımız günden bu tarafa ;
Marketler Zincirleri,
Restorantlar Zincirleri,
Makam Odaları,
Lüks Konutlar,
Hastaneler,
Oteller,
Eğlence Merkezleri,
Havaalanları,
Yabancı Kökenli Firmalar,
Konfeksiyon Mağzaları,
Pastahaneler,
Özel Poliklinik,
Şirketler Grubu,
Alışveriş Merkezleri,
Şirketlerin Genel Merkez Binaları,
Fabrikaların İdari Kısım Ofisleri
Büyük Otelllerin( Konferans Salonları,Restorant Kısımları,Fuaye Alanları) vb. gibi
Yerlerin Ankara başta olmak üzere Türkiyenin çeşitli yerlerinde direk bağlantılı veya dolaylı bağlantılarla çalışmış ve başarılı neticelere ulaştık.
Kısaca Bizimle çalışmanın ayrıcalık,fark ve zevkini size tattırarak anlatmak isteriz.Amacımız daima en güzeline en iyisine bizimle ulaşmanız,değer verdiğiniz mekanların tadını tereddütsüz ve gönül rahatlığı ile çıkarabilmeniz.